Recenze Signal

Signal family daily white 75 ml

Signal family daily white 75 ml

Přidáno: 11. března 2010

(naposledy upraveno 29. dubna 2010)

• Pasta signál family je vhodná do každé rodiny
  • Spokojenost

Signál Family pomáhá přírodní cestou bělost zubů.Obsahuje flor a tak posiluje zubní sklovinu a tím jsou i zuby lépe chráněni proti zubnímu kazu.

Přidáno: 11. března 2010

(naposledy upraveno 29. dubna 2010)

• Signál mini je vhodná pro malé děti
  • Doporučuji
  • Spokojenost

Signál mini je speciálně vyrobena pro malé děti.Pěkně voní a zanechává svěží dech.

Jessica007 Jessica007

Přidáno: 5. března 2010

• dobrý účinek
  • příjemná chuť
  • svěží dech
  • obsahuje výtažky z léčivých rostlin
  • dobrá cena
  • kvalitní značka

Tuto zubní pastu v současnosti používám já i moje dcera a používáme ji už delší dobu. Je kvalitní, značka Signal je dobrá a patří k mým oblíbeným, vlastně je to moje nejoblíbenější značka zubní pasty (už od mládí). V poslední době právě používám Signal Herbal, protože je to moje oblíbená zubní pasta a navíc s léčivými rostlinami. Má příjemnou chuť, je účinná, je za dobrou cenu a člověk má po ní příjemný dech a ještě delší dobu po čištění touto pastou v ústech zůstává její osvěžující chuť. Nemusí vyhovovat každému, někoho může třeba trochu štípat, ale doporučuji každému vyzkoušet - a pokud by třeba přecejen trochu štípala - prostě ne každému musí být příjemná, tak doporučuji použít jinou zubní pastu, ovšem stejné značky - tedy značku Signal. Ta prostě u mě vede už mnoho let. Taky se mi líbí, že je to pasta proužkovaná, to mě zaujalo už v mládí - a tato pasta Signal herbal má proužky zelenobílé. Signal family, která neobsahuje léčivé byliny má zase proužky červenobílé atd. Mě ta pasta prostě i baví :).

Signal anti tartar minerals zubní pasta 75 ml

Signal anti tartar minerals zubní pasta 75 ml

• složení minerálních látek
  • spolehlivá ochrana
  • osvěžující dech
  • někomu můžou Micro-granule připadat velmi ostré,
  • nesmí se tlačit na kartáček -nebezpečí krvácení dásní

Velmi oblíbený produkt pro ústní hygienu, který používám pravidelně,...s dobrými až vynikajícími výsledky, střídáme je s jinými druhy. Tato značka mě nikdy nezklamala, ať si koupím cokoliv..., jsem naprosto spokojena s výsledkem působení, naprosto dokonalé, bez alergických reakcí.

Signal Super Whitening 75 ml

Signal Super Whitening 75 ml

• bělicí účinek
  • spolehlivé složení a účinek
  • skvělá chuť
  • absolutně bez výhrad

Přidáno: 11. ledna 2010

• složení s přírodními výtažky
  • osvěžující
  • někomu nechutná (štípe)

Přidáno: 29. září 2009

(naposledy upraveno 30. září 2009)

• u vybělených zoubků bělost zvýrazní
  • bez výhrad

V reklamě se hovoří o tom, že tato zubní pasta opticky dodává zubům bělejší vzhled. Zoubky fakticky nebělí ale vyvolá jen bělejší dojem, je to o hře barev. Nicméně pokud máte již vybělené zoubky, pak tuto bělost skutečně zvýrazní a prodlouží o pěkných pár týdnů až měsíců. Ale funkční bělení od ní nečekejte, že je to jen OPTICKY v reklamě zmíněno je, takže nemám pocit, že by reklama lhala. Je to jako třeba lesk na rty od Sally Hansen, má modré částečky a taky opticky vypadají zuby bělejší. Zkuste si dám k ústům různé barvy šátků, stejné zuby budou vypadat pokaždé jinak a o tom to je.

endik4 endik4

• krásný obal
  • dobrá reklama
  • naprosté fiasko co do účinnosti

Dala jsem se napálit promyšlenou reklamou. v té reklamě paní zuby přímo zářily, u mně se to však tvrdit nedá. řekla bych, že je to pasta jako každá jiná, ničím nezajímavá. akorát že má modrou barvu, a krásný obal. ale to je asi tak vše. navíc mě nevyhovuje ani po chuťové stránce, zdá se mi protivná. a hlavně - vůbec, ale vůbec nefunguje.

• zubní pasta
  • žáden bělící třpitivý usměv
  • vychtralý reklamní tah

Signal White Now,tato pasta byla pro mě obrovským zklamáním,nachytala mě vychytralá reklama na zářivý usměv,ten se ovšem nedostavil.Ani po delším používání.Takže pokud chcete mít bílé zoubky spíše doporučuji vybělení u zubaře,pod odborným dohledem,jestli se chcete dočkat bílých zoubku,i když za větší finanční obnos.Tato pasta je naprosto k ničemu,bohužel:(

Přidáno: 26. září 2009

• svěží dech
  • chuť

Skvělá zubní pasta, která má příjemnou chuť a je cenově velice příznivá.
Používáme ji doma již nějakou dobu celá rodina a nikdo si nestěžuje.
Dech je po ní svěží a příjemný.
Rozhodně doporučuji alespoň vyzkoušet, třeba se sami přesvědčítě o tom, že tato pasta je opravdu velice povedená a že její chuť je velice dobrá.

Signal White Systém střední

Signal White Systém střední

Přidáno: 5. září 2009

• Skvělá ergonomie
  • Relativně dobrá cena
  • Super design
  • Silná rukejeť pro chlapáka
  • Štětiny moc nevydrží
  • Ta guma uprostřed je nepříjemná

Kártáčky patří neodmyslitelně k našim životům a k mému obzvlášť. Jsem po pravdě poněkud úchylný na kartáčky a vyzkoušel jsem snad vše co na našem trhu lze koupit. Svou vášeň jsem dotáhl až do mezinárodní úrovně. Vždy když jsem v cizině, musím si koupit nějaký vlastenecký originál.

Tento kartáček je docela pěkně zpracován a ergonomie je fantastická. Skvěle se drží i ohromné chlapské pracce a nikdy Vám neuklouzne. Adheze je dokonalá. Cenově se řadí k tomu našemu Českému středu, ani drahý-ani levný.
Nemohu říci, že by snad kartáček špatně čistil a nedostal se na mnohá uskalní místa v ústech, ale zajedno štětiny málo vydrží (za 3 měsíce vypadá jako po dvouletém drancování), a zadruhé ten gumový vlnovec uprostřed je velmi nepříjemný. Možná je to jen můj pocit, ale nemyslím si že by to tam bylo na něco jiného než jako marketingové lákadlo a tím potažmo udržení ceny v dané hladině.

Přidáno: 30. srpna 2009

(naposledy upraveno 30. září 2009)

5ekl bych, že to je normální pasta jako každá jiná, ale s tou reklamou to opravdu přehnali.To že si sní vyčistíte zuby jednou a hned je máte bílí vůbec není pravda, projeví se to až po delším používání.Takže pasta sice dobrá, ale ta reklama lhala, proto dávám 20%.5ekl bych, že to je normální pasta jako každá jiná, ale s tou reklamou to opravdu přehnali.To že si sní vyčistíte zuby jednou a hned je máte bílí vůbec není pravda, projeví se to až po delším používání.Takže pasta sice dobrá, ale ta reklama lhala, proto dávám 20%.

Přidáno: 26. února 2009

• Krásný obal
  • Modrá barva pasty
  • Úžasná reklama na tuto pastu v televizi
  • Žádný pořádný výsledek
  • Vysoká cena
  • Nedostupnost

Tuto pastu vlastním od Vánoc roku 2008.Dostala jsem ji od svého bratra jako vánoční dárek.Podle reklamy, kterou na tuto pastu dávali, jsem byla zvědavá, zda-li mi po vyčištění budou zuby taky tak krásně zářit jako té paní v reklamě.
Po prvním vyčištění jsem se zazubila do zrcadla, ale žádný zázrak jsem ve svém odrazu neviděla.Zuby byly stále stejné,sice vyčištěné, ale bez jakéhokoli náznaku bělosti.
Asi po měsíci užívání jsem pochopila, že bez pravidelného čištění zubů ničeho nedosáhnu.Ani bílých zubů.Trochu se mi vybělily,ale ne tak, jako té paní v reklamě.Myslím si, že kdybych se zazubila na někoho s úmyslem,aby mi pomohl se stěhováním, jen by se mi vysmál.
Proto radím všem, kteří se také nechali okouzlit reklamou na pastu Signal White 75ml - Kupte si klidně Fluoru za desetikorunu a budete na tom s bělostí zubů stejně,jako byste si koupili skvělou Signal White pastu za šedesát korun.Nejenže ušetříte, ale navíc tuto pastu seženete v jakémkoli obchodě.
Ale pokud byste trvali na tom, že pastu Signal White musíte rozhodně vyzkoušet,neváhejte zakupte v nejbližší drogerii její vzorek a používejte až do doby než pochopíte, že jsem měla pravdu.Věřte, že již brzy poznáte, jaké jsou její opravdové účinky!

Přidáno: 10. června 2008

Značka Signal patrí tiež medzi známe značky. Táto zubná pasta však nieje ničím efektným. Obsahuje len 50 ml pasty v tube čo nieje až tak veľa na tú cenu, nemá až tak silný bieliaci účinok ako iné špecifické pasty, taktiež žiadne protibolestné na ďasná. Určil by som ju skôr pre deti ako pre dospelých. Keď už sme pritom tak celkom pekne vonia a zanecháva svieži dych.

Zobrazuji 441 - 454 ze 454 recenzí 1...19 20 21 22 [ 23 ]